21 luty 2012

Sylwia Grzeszczak, Liber i Golec uOrkiestra w Tucholi

zdjęcie: Sylwia Grzeszczak, Liber i Golec uOrkiestra w Tucholi / fot. Sylwia Grzeszczak - zdjęcie pobrano z oficjalnej strony artystki.
fot. Sylwia Grzeszczak - zdjęcie pobrano z oficjalnej strony artystki.
Już w sierpniu – w ramach kolejnej edycji Dni Borów Tucholskich - w mieście odbędzie się niesamowity koncert, podczas którego wystąpią m.in. Sylwia Grzeszczak, Liber oraz Golec uOrkiestra. Sprawdź szczegóły!
Charyzmatyczny zespół założony przez braci Golców zapowiedział swój udział w koncercie już wcześniej, ale ciągle wielką niewiadomą były dla mieszkańców Tucholi pozostałe gwiazdy imprezy.

Wątpliwości rozwiał burmistrz Tucholi, który oficjalnie potwierdził, że na tucholskiej scenie latem zagości również jedna z najbardziej popularnych i rozpoznawalnych artystek polskiej sceny muzycznej młodego pokolenia – Sylwia Grzeszczak. W trakcie występu towarzyszyć jej będzie równie popularny Liber.

- Koncert Sylwii Grzeszczak z Liberem jest wyjściem naprzeciw oczekiwaniom młodych osób z Tucholi, które sygnalizowały potrzebę organizacji tego typu imprezy – mówi Tadeusz Kowalski, Burmistrz Tucholi. – Uznałem, że artystka tak dużego formatu będzie doskonałym uzupełnieniem oferty koncertowej podczas tegorocznej edycji DBT.

Wszystkie ww. koncerty uświetnią organizowane w tym roku XVII Europejskie Spotkanie Historycznych Strzelców, które odbędzie się w sierpniu. Zapowiada się więc niezwykle rozśpiewane lato!

Oprac. MJ