2 kwiecień 2024

Komendant uczestniczył w uroczystym apelu w OSSW

zdjęcie: Komendant uczestniczył w uroczystym apelu w OSSW / fot. KPP w Tucholi
fot. KPP w Tucholi
W Ośrodku Szkolenia Służby Więziennej w Suchej miała miejsce podniosła uroczystość. 175 słuchaczy ukończyło szkolenie podoficerskie. W uroczystym apelu uczestniczył również nadkom. Marcin Szulczyk Komendant Powiatowy Policji w Tucholi.

26 marca 2024 roku w Ośrodku Szkolenia Służby Więziennej w Suchej miała miejsce wyjątkowa uroczystość. 175 słuchaczy odebrało od kpt. Justyny Kosickiej Komendanta Ośrodka Szkolenia Służby Więziennej w Suchej świadectwa ukończenia szkolenia podoficerskiego. To wydarzenie było zwieńczeniem starań i trudu włożonego w proces dydaktyczny zarówno samych słuchaczy jak i kadry dydaktycznej OSSW w Suchej.

W uroczystym apelu uczestniczył także płk Andrzej Gniot Dyrektor Okręgowy Służby Więziennej w Bydgoszczy, nadkom. Marcin Szulczyk Komendant Powiatowy Policji w Tucholi oraz Pan Adam Wenda Nadleśniczy Nadleśnictwa Zamrzenica.

Wszystkim absolwentom gratulujemy i życzymy dalszego rozwoju zawodowego.